KURZY

Čím sú naše kurzy jedinečné?

Dávame dôraz na praktickú stránku školenia. Snažíme sa odstrániť “vatu”, vďaka čomu umožňujeme návštevníkom lepšie uchopiť aj komplexné a zložité témy.

Naša ponuka kurzov

Etický Hacking Siete

79,99 EUR

28.9.2019


Na kurze Etický Hacking Siete sa naučíte rôzne techiky  hackovania. Kurz je vhodný pre ľudí, ktorí sa zaoberajú sieťovou bezpečnosťou. Ukážeme si, ako identifikovať a odstrániť čo najviac bezpečnostných zraniteľností a naučíme sa pozerať na sieť očami hackera.

LINUX – Internetové a Webové služby

79,99 EUR

26.10.2019

Na kurze “Linux – Internetové a Webové služby” sa naučíme, ako nainštalovať a nakonfigurovať služby, ktoré sú typické pre hostingovú infraštruktúru, ako napr. WEB, PROXY, MAIL, či DNS server.  Kurz je vhodný pre ľudí, ktorí už majú skúsenosti s prácou s Linuxom. 

Základy IT Bezpečnosti


Oklamať a manipulovať ľudí je pre hackera často jednoduchšie, ako prekonávať technické prekážky. Na kurze Základy IT Bezpečnosti si ukážeme a vysvetlíme najčastejšie techniky hackerov a ako minimalizovať pravdepodobnosť, že ich útoky na nás budú úspešné.

LINUX – Začiatočník

39,99 EUR

TBD

Kurz “Linux – Začiatočník” je vhodný pre ľudí, ktorí nemajú žiadne, alebo minimálne znalosti operačného systému Linux. Naučíme sa základné príkazy pre prácu v príkazovom riadku, inštaláciu programov, prácu so súbormi a samotným systémom.

LINUX – Sieťové Služby

79,99 EUR

TBD

Na kurze “Linux – Sieťové služby” sa naučíme, ako nainštalovať a nakonfigurovať služby, ktoré pomáhajú zlepšiť management a monitoring IT infraštruktúry, ako FTP, TFTP, NTP, LOG, RADIUS, či DHCP server. Ukážeme si, ako tieto služby integrovať so sieťovými prvkami. Tiež si popíšeme nástroje, ktoré nám pomáhajú riešiť sieťové problémy.