KURZY

Čím sú naše kurzy jedinečné?

Dávame dôraz na praktickú stránku školenia. Snažíme sa odstrániť “vatu”, vďaka čomu umožňujeme návštevníkom lepšie uchopiť aj komplexné a zložité témy.

Naša ponuka kurzov

LINUX – Začiatočník

49 EUR

TBD

Kurz “Linux – Začiatočník” je vhodný pre ľudí, ktorí nemajú žiadne, alebo minimálne znalosti operačného systému Linux. Naučíme sa základné príkazy pre prácu v príkazovom riadku, inštaláciu programov, prácu so súbormi a samotným systémom.

Etický Hacking Siete

99 EUR

TBD


Na kurze Etický Hacking Siete sa naučíte rôzne techiky  hackovania. Kurz je vhodný pre ľudí, ktorí sa zaoberajú sieťovou bezpečnosťou. Ukážeme si, ako identifikovať a odstrániť čo najviac bezpečnostných zraniteľností a naučíme sa pozerať na sieť očami hackera.

Základy IT Bezpečnosti

49 EUR

TBD


Oklamať a manipulovať ľudí je pre hackera často jednoduchšie, ako prekonávať technické prekážky. Na kurze Základy IT Bezpečnosti si ukážeme a vysvetlíme najčastejšie techniky hackerov a ako minimalizovať pravdepodobnosť, že ich útoky na nás budú úspešné.

LINUX – Sieťové Služby

99 EUR

TBD

Na kurze “Linux – Sieťové služby” sa naučíme, ako nainštalovať a nakonfigurovať služby, ktoré pomáhajú zlepšiť management a monitoring IT infraštruktúry, ako FTP, TFTP, NTP, LOG, RADIUS, či DHCP server. Ukážeme si, ako tieto služby integrovať so sieťovými prvkami. Tiež si popíšeme nástroje, ktoré nám pomáhajú riešiť sieťové problémy.

LINUX – Internetové a Webové služby

99 EUR

TBD

Na kurze “Linux – Internetové a Webové služby” sa naučíme, ako nainštalovať a nakonfigurovať služby, ktoré sú typické pre hostingovú infraštruktúru, ako napr. WEB, PROXY, MAIL, či DNS server.  Kurz je vhodný pre ľudí, ktorí už majú skúsenosti s prácou s Linuxom.