O NETVEL

Spoločnosť NETVEL s.r.o. založil Matej Šipkovský, ktorý sa venuje najmä implementácii sieťových riešení a sieťovej bezpečnosti pre firemných klientov.

Študoval na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave na Fakulte Elektrotechniky a Informatiky odbor Telekomunikácie, kde dokončil inžinierske štúdium. Počas školy získal certifikát Cisco CCNP Routing & Switching a neskôr pribudli certifikácie Cisco Certified Design Professional (CCDP)CCNA Security, AWS Certified Cloud Practitioner, ITILv4 Foundation a Fortinet Network Security Architect NSE7.

NSE7

Matej Šipkovský CCNPMatej Sipkovsky CCDPMatej Šipkovský CCNA sec

Okrem zariadení od vyššie spomenutých výrobcov pracuje aj s technológiami Check Point firewall a F5 Load Balancer. So serverovými službami pracuje prevažne na platforme Linux Ubuntu, kde sa zameriava na open-source nástroje ako Zabbix, Graylog, či Netbox. Profesný životopis nájdete na LinkedIn.

check point logo

f5 logo                    ubuntu

Klienti

swan

Partneri

Fortinet
ESET

Ebook a kurz etického hackingu siete

V máji 2018 vydal Ebook s názvom “Príručka Etického Hackera”, kde je popísaných 10 útokov na sieťovú infraštruktúru.  Tento materiál zároveň slúži ako študijný materiál ku kurzu „Etický hacking siete„, ktorý máme v ponuke. Ebook krstil Tomáš Zaťko, CEO v spoločnosti Citadelo.

e-book prirucka etickeho hackera Matej Šipkovský Tomas Zatko

Ebook Linux Server

Vo februári 2019 vydal ebook Linux Server kde sa nachádzajú návody na inštaláciu a konfiguráciu 10 služieb na platforme Linux Ubuntu 18.04 LTS. Ebook krstil Ján Cifra, CEO v spoločnosti Websupport.

e-book linux server Matej Šipkovský Jan Cifra

Konferencie a eventy

Matej bol spíkrom na niekoľkých zaujímavých eventoch, ako napríklad Codecon (Bratislava 2023) Konference Communication Security (Praha 2020), Admini:Reboot (Bratislava 2019), alebo v Paralelnej Polis (Bratislava 2018).

netvel codecon

Matej Šipkovský Konference Communication Security (Praha 2020),

Matej Šipkovský Paralelna Polis Admini:Reboot